Web Statistics
اطلاعات نویسنده:احسان موضوعموضوع: وبلاگ نویسی حرفه ای معرفی سایت      بازدید

چندی پیش در مطلبی گرفته شده از بلاگ نوشت در مورد پیشینه ی وبلاگ و وبلاگ نویسی و کارهایی که در این روز باید انجام داد نوشتم

امروز روز جهانی وبلاگ است !

در همین راستا امروز به معرفی چند وبلاگی که سابقه ی آشنایی ای دو ماهه تا چند ساله با آنها دارم در این پست معرفی می کنم . امیدوارم که مورد توجه شما قرار بگیرند و مشتری آنها شوید:

1-      بلاگ نوشت : آقای صادق جم از جمله افراد فعال و کاری بلاگستان فارسی اند ، متاسفأنه به دلیل سیاستهای نادرست این وبلاگ در فیلتر به سر می برد . در این وبلاگ شما می توانید به مجموعه ای غنی از نکات وبلاگ نویسی دست یابید و از آنها در بهینه سازی هر چه بیش تر وبلاگتان بهره گیرید . ایشان در روز نوشت شان نیز با قلمی واقع گرا به بحث درباره ی اوضاع اجتماعی و فرهنگی می پردازند.

2-      الوان وب: مرتضی الوانی نویسنده این بلاگ پر محتوا می باشد وی در زمینه مباحث مربوط به طراحی وب از جمله در زمینه php  ، CSS و... نوشته اند  ، او چند سالی است که دیگر در این بلاگ نمی نویسد ولی با بیش از  600 پستی که ارسال کرده اند منبعی گرانبها برای شیفتگان یادگیری php و لینوكس گردآوری كرده‌اند.

3-    نونوا: نویسنده ی نونوا(آقا علیرضا) دست به تنور خوبی دارند و دست پخت‌شان هم واقعاً دلچسب و مطبوع است . چند هفته‌ای است که به صورت هفتگی دست به آموزش وردپرس زده اند، از نحوه نصب آن بر روی هاست و لوکال هاست گرفته تا مدیریت و بهینه سازی محتوا. در مجموع مجموعه ای سودمند و کارآمد برای آشنایی با وردپرس و نحوه ی کار با آن است. از آیکون فید شان می‌توان برداشت كرد که بیشتر در کار تولید نان صنعتی هستند که پس مانده هم ندارد و تا آخر خورده میشود! ضمناً ایشان ارتباط مؤثر و تنگاتنگی با خوانندگان خود دارند.

4-      بیازرند: محمد صالح و محمد کاظم از وبلاگ نویسان همشهری هستند و در زمینه تفریح و دانلود فعالیت می کنند و من قبل از اینکه در این بلاگ شروع به فعالیت کنم به آقا محمد صالح در زمینه به روز رسانی سایتش کمک می کردم . در کل سایت مفیدی هست دیدن این سایت خالی از لطف نخواهد بود.

5-      رویای سیب: در اینجا به دومین بلاگ تفریحی این مجموعه رسیدیم، رویای سیب هر روز با مطالبی جالب و جذاب به روز می شود از نظر محتوا ، وبلاگ پر بار و کامل در زمینه تفریح و دانستنی است.

(داخل پرانتز هم به یك وبلاگ همشهری دیگر با نام دختر ایران زمین اشاره ای داشته باشم ، نویسنده این وبلاگ خانم علیزاده ، بیشتر در زمینه زن و حقوق زن می نویسد و جسته و گریخته مطالبی طنز نیز در همین زمینه منتشر می کنند.)

زروب را از طریق خوراك و ایمیل دنبال كنید!

بیشتـر بخـــوانید :

این مطلب در تاریخ: سه شنبه 9 شهریور 1389 و در ساعت : 03:33 ب.ظ ارسال شده‌است./. | نظر شما: ( نظر دریغ نشده!)
بفرمایید فید

مشترك رایگان خوراك ما شوید.
با وارد كردن آدرس ایمیلتان در فرم زیر آخرین مطالب ما را با ایمیلتان دنبال كنید:
سایر دوستان
فرهاد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic