Web Statistics
اطلاعات نویسنده:احسان موضوعموضوع: اخبار      بازدید

در این آموزش‌ها همچنین ارتش رژیم صهیونیستی، احتمال بروز شرایطی که در حین انجام عملیات گسترده نظامی وجود دارد را درک می‌کنند، چرا که پس از انجام عملیات خطرناک در اعماق خاک مقاصد هدف‌گذاری شده، ممکن است که همه هواپیماها به سلامت به پایگاه‌های خود باز نگردند.

سرویس بین‌الملل ـ در آینده نزدیک، خلبانان نیروی هوایی اسرائیل، دوره‌های فشرده آمادگی روانشناسی پیش از حملات هوایی ـ موشکی به تأسیسات دوردست را که در اعماق خاک دشمن قرار گرفته، درخواهند نوردید.

به گزارش «تابناک» خبرگزاری روسی ریانووستی نوشت: دفتر مطبوعاتی نیروی هوایی رژیم صهیونیستی، خبری منتشر نموده که بنا بر آن، گفته می‌شود، این دوره‌های فشرده به رغم آمادگی عمومی در اجرای وظایف، برای خلبانان و کمک خلبانانی که در سالیان دراز در عملیات جنگی فعالی شرکت نداشته‌اند، در نظر گرفته شده است. در واقع، این آموزش‌ها کمک می‌کند تا خلبانان و کمک خلبانانی که تاکنون هواپیمای ایشان با آتشبار ضد هوایی دشمن سرنگون و یا آسیب ببیند، برای این موضوع آمادگی پیدا کنند.

بنا بر این گزارش، در این آموزش‌ها، ارتش رژیم صهیونیستی احتمال بروز شرایطی را که در حین انجام عملیات گسترده نظامی وجود دارد، درک می‌کنند، چرا که پس از انجام عملیات خطرناک در اعماق خاک مقاصد هدف‌گذاری شده، ممکن است که همه هواپیماها به سلامت به پایگاه‌های خود باز نگردند.

ریانووستی در ادامه می‌افزاید: در این خبر تأکید شده که به غیر از این، امکان حملات موشکی به پایگاه‌های نیروی هوایی اسرائیل نیز هست. 

در این باره باید افزود: ارتش برنامه‌های ویژه‌ای را در راستای هشداردهی حملات موشکی به پایگاه‌های نیروی هوایی اسرائیل چه از سوی «حماس» و «حزب‌الله» و چه از سوی ایران طراحی می‌کند.

همچنین اشاره شده که همه مأموران زمینی ادارات نیروی هوایی، دوره آمادگی روانشناسی را خواهند گذراند که در آنها، اموری که در زمان عملیات نظامی تحت حملات شدید دشمن باید انجام شوند، در نظر گرفته شده است. در جریان گذراندن این دوره‌ها، مسائل کمک به یکدیگر، همیاری و سازگاری روانی میان نظامیانی که به انجام وظیفه مشغولند، آموزش داده می‌شود.

در همین باره گفته می‌شود، «ایدو نهوشتان»، فرمانده کل نیروی هوایی رزیم صهیونیستی، برگزاری این دوره‌ها را تأیید و اعلام کرد که در آینده نزدیک، ممکن است خلبانان به ثبات روانی در حین انجام عملیات نظامی نیاز داشته باشند.

گفتنی است، سران رژیم صهیونیستی و فرماندهان نظامی این رژیم، از دو سال پیش تا کنون به شکل ملموسی، سعی در بزرگنمایی کارهایشان برای ایجاد جنگ روانی در منطقه دارند و هرچند نباید تحرکات آنها را از نظر دور داشت، بررسی ادعاهای دو سال اخیر آنها، نشان می‌دهد که بیان چنین موضوعاتی، بیشتر کارکرد روانی دارد تا یک واقعیت بیرونی.

زروب را از طریق خوراك و ایمیل دنبال كنید!


این مطلب در تاریخ: جمعه 6 آذر 1388 و در ساعت : 12:11 ق.ظ ارسال شده‌است./. | نظر شما: ( نظر دریغ نشده!)
بفرمایید فید

مشترك رایگان خوراك ما شوید.
با وارد كردن آدرس ایمیلتان در فرم زیر آخرین مطالب ما را با ایمیلتان دنبال كنید:
سایر دوستان
فرهاد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات