Web Statistics
اطلاعات نویسنده:احسان موضوعموضوع: آیكون گرافیك معرفی سایت      بازدید

Icon Finder logo

Icon finder حاوی بیش از ۱۱۴ هزار آیکن متفاوت است. علاوه بر حالت عادی جست و جو می توانید با استفاده از قسمت Browse جست و جوی خود را از میان مجموعه ایی از آیکن ها انجام دهید.
طراحی کاربر پسند و محیط ساده ی جست و جو می تواند نقاط قوت Icon Finder علاوه بر مجموعه آیکن های زیاد آن باشد. اما گذشته از این ها، قابلیت هایی که به موتور جست و جو اضافه شده است کار را برای کاربر بسیار سهل و آسان کرده است.
پس از اینکه با کلیک بر روی دکمه ی جست و جو به صفحه ی نتایج هدایت شدید می توانید با استفاده از قابلیت هایی که Icon Finder در اختیار شما گذارده است، در نتایج جست و جو مطابق میل خود دستکاری هایی را ایجاد کنید. این آپشن ها در قسمت بالایی صفحه ی نتایج جست و جو قابل مشاهده است:

IconFinder-properties

تشریح قابلیت ها:
همانطور که از نام Icon per page بر می آید، شما می توانید تعداد آیکن ها را در هر صفحه مشخص کنید. با استفاده از قابلیت Background می توانید رنگ پس زمینه ی آیکن های مورد نظر خود را تعیین کنید. با استفاده از میله ی لغزنده ایی که در تصویر بالا دیده می شود، می توانید اندازه ی آیکن ها را در مقیاس پیکسل محدود کنید. به عنوان نمونه اگر میله ی لغزنده ی سمت چپ را به روی عدد ِ ۲۴ و میله ی لغزنده ی سمت راست را به روی عدد ۴۸ بکشید، این بدین معناست که نتایج جست و جوی شما تنها حاوی آیکن هایست که ۲۴ تا ۴۸ پیکسل اندازه دارند، ببینید:

Pixel-IconFinder

در آخرین آپشن، شما می توانید مشخص کنید که آیا آیکن مورد جست و جوی شما برای مصارف تجاریست یا خیر. مطمئنا با انتخاب گزینه ی For commercial use only نتایج جست و جوی شما به علت وجود مجوز ها، محدود خواهد شد.
برای بهبود دادن ِ جست و جوی خود می توانید نکات ذکر شده در این صفحه را نیز بخوانید.

زروب را از طریق خوراك و ایمیل دنبال كنید!


این مطلب در تاریخ: جمعه 22 آبان 1388 و در ساعت : 01:32 ب.ظ ارسال شده‌است./. | نظر شما: ( نظر دریغ نشده!)
بفرمایید فید

مشترك رایگان خوراك ما شوید.
با وارد كردن آدرس ایمیلتان در فرم زیر آخرین مطالب ما را با ایمیلتان دنبال كنید:
سایر دوستان
فرهاد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic