Web Statistics
اطلاعات نویسنده:معین موضوعموضوع: اخبار تلویزیون و سینما      بازدید

 

این روزها سریال جومونگ در اوج محبوبیت قرار دارد سریالی که تمام سیمای ایران را دربست در اختیار خویش قرار گرفته است جالب است بدانید که وقتی این سریال در کره ی جنوبی پخش می شد نیز چنین تاثیری داشته و بسیاری از نگاه ها را به خود جلب کرده بود.

 بخش خبر و ترجمه ی نشریه ی ....... چند روز قبل به طور اتفاقی به یکی از سایت های انگلیسی زبان کره ای برخورد که در میان آرشیو این سایت مطالب جالبی را پیدا کردیم. از جمله این اخبار جالب می توان به اختلافاتی اشاره کرد که در زمان تصویر برداری این سریال میان سونگ ایل گوک (بازیگر نقش جومونگ) و هان های جین ( بازیگر نقش سوسانو) بروز پیدا کرده بود. این دو که هر کدام در کره جنوبی صاحب طرفداران زیادی هستند چنان برعلیه هم شده بودند که سونگ ایل گوک در مصاحبه ای ضمن انتقاد شدید از هان های جین او را متهم کرده بود که فقط به فکر خودش است و به کار گروهی توجهی ندارد. در همین راستا نیز بازیگر نقش جومونگ کلی درباره بازیگر نقش سوسانو به قول معروف افشاگری کرده و گفته که هان های جین یک دختر بچه خودخواه و لوس است که برای هیچ کس احترامی قائل نیست و هر روز با یک بهانه مشکلاتی را برای گروه ایجاد می کند.

جومونگ و سوسانو

جالب ترین بخش حرف های سونگ ایل گوک وقتی است که می گوید: این خانم باید بداند که در این سریال کسانی حضور دارند که از نظر سنی و کیفیت کاری بسیار از او برتر هستند و ایشان این حق را ندارد تا به همین راحتی همه چیز را خراب کند. نشریه ی ..... سعی دارد در شماره آینده چنانچه به بخش های دیگر این مصاحبه ها دست یافت آنها را برای شماره باز نشر کند.

زروب را از طریق خوراك و ایمیل دنبال كنید!


این مطلب در تاریخ: دوشنبه 9 شهریور 1388 و در ساعت : 10:45 ق.ظ ارسال شده‌است./. | نظر شما: ( نظر دریغ نشده!)
بفرمایید فید

مشترك رایگان خوراك ما شوید.
با وارد كردن آدرس ایمیلتان در فرم زیر آخرین مطالب ما را با ایمیلتان دنبال كنید:
سایر دوستان
فرهاد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic